Montované boxy na mieru

Chladiace boxy pre teploty 0 až 15 ºC.

Ponúkame montované chladiace boxy na mieru, podľa vašej potreby a možností. Montované boxy môžu byť v rozmeroch od 1000x1000x2200 mm až po vami požadovaný rozmer.

Pri montovaných chladiacich boxoch nie ste viazaný na rozmer, ktorý ponúka prefabrikovaný model chladiaceho boxu. Rozmer si určíte podľa priestoru, ktorý máte k dispozícii, samozrejme je možnosť si zvoliť presklenú časť boxu, pre vystavenie kvetín, potravín alebo iného tovaru. 

Vybavenie boxu je voliteľné - osvetlenie, podlacha, hliníková, nerezová, rozmer a typ dverí boxu.

Chladiarenské boxy vyrábame z PUR panelov, v hrúbkach zodpovedajúcich požadovanej teplote v chladenom priestore. Najčastejšie je to 60 mm pre chladiarenské boxy a 100 mm pre mraziarenské boxy.

PUR panely majú v súčasnej dobe najlepšiu možnú tepelnou izoláciou pre takéto technické riešenia. Panely sú samonosné, u menších a stredných boxov sa nevyžadujú ďalšie podporné konštrukcie.

Pre informácie a návrh chladiaceho boxu nás kontaktujte.                                                                                                           Radi sa s Vami stretneme.  info@chladenie-mrazenie.sk   tel: 0911 700 070

 sendvicove_panely

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom