Mraziace boxy

CHARAKTERISTIKA CHLADIACICH A MRAZIACICH BOXOV

Chladiarenské a mraziarenské boxy vyrábame z PUR panelov, v hrúbkach zodpovedajúcich požadovanej teplote v chladenom priestore. Najčastejšie je to 60 mm pre chladiarenské boxy a 100 mm pre mraziarenské boxy.

PUR panely majú v súčasnej dobe najlepšiu možnú tepelnou izoláciou pre takéto technické riešenia. Panely sú samonosné, u menších a stredných boxov sa nevyžadujú ďalšie podporné konštrukcie.

Chladiaci aj mraziaci box sme schopní vybaviť monitoringom teplôt  vzdialeným prístupom, alebo zaznamenať poruchy pomocou SMS.

V najjednoduchšej Variante inštalujeme digitálny termostat s displejom zobrazujúcim teplotu. Boxy osadzujeme blokovou jednotkou, alebo vo väčšine montáží samostatnú kondenzačné jednotkou. Boxy možno tiež napojiť na centrálne jednotku združenú jednotku na rozvod nemrznúcou zmesi (Nepriame chladenie).

Využite možnosti zvoliť si vybavenie boxu na mieru.

Vnútornému priestor boxu sme schopní prispôsobiť pre nerezové regály, závesy na mäso alebo drážky skladovanie veľkých kusov mäsa. Záleží Iba na vašich požiadavkách.

 Možnosť voľby máte aj u osvetlenia. Vyberať môžete od klasických žiarovkových svietidiel, cez žiarivky, až po LED osvetlenie.

Chladiaci box vám tiež môžeme postaviť vrátane izolovanej podlahy. Rozhodnutie závisí spravidla na umiestnenie boxu, či sa bude nachádzať v podlaží nad terénom rastúcimi, alebo nad nižším podlažím. U mraziacich boxu je izolovaná podlaha nutná vždy.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom